Diş Beyazlatma

DİŞ BEYAZLATMA  (BLEACHİNG)

Yaşam stilimizdeki değişmeler, insanlardaki beğenilme arzusu, kişilerin bakımlarına özen göstermesi kişileri estetik tedavilere yönlendirmiştir. Estetik günümüzde bir lüks değil gereklilik halini almıştır. Bu yüzdendir ki diş estetiği kişiler için çok önemli halini gelmiştir. Zaten dişlerimiz de bizim vitrinimiz gibidir ve beyaz, temiz dişlere sahip olmak hepimiz için çok önemlidir.

Diş beyazlatma diş rengini ağartmada etkili bir yöntemdir. Diş doktoru tarafından dişlere zarar vermeyecek beyazlatma ajanları kullanılarak uygun kişilere diş beyazlatma tedavisi yapılabilir.

2 Farklı Yöntem Bulunmaktadır;

-Ev Tipi Diş Beyazlatama
-Ofis Tipi Diş Beyazlatma

Beyazlatma, dişlerin yapısında oluşan ve estetik açıdan sorun yaratan renklenmeleri giderme işlemidir. Ofis Tipi Diş Beyazlatma, kliniğimizde lazerle diş beyazlatma 45 dk. – 1 saat arası süren seanslar ile uygulama yapılır ve kısa sürede diş rengini 3-4 ton açabilen en hızlı, güvenilir ve etkili beyazlatma yöntemidir. Ev Tipi Diş Beyazlatama, talep üzerine hastaya hazırlanan özel beyazlatma kiti ile evde devam uygulaması yapılır.

Lazer diş beyazlatma işlemi dişlerde kalıcı bir ağrıya sebep olmaz. İşlem sırasında ve sonraki bir kaç gün geçici bir hassasiyet ve sızlama olabilir.

İşlem sonrasında diş renginde 3-4 ton açılma elde edebiliyoruz. Diş beyazlatma sonrası alınan sonuş, 6 ay ve 1 yıl arasında kalıcılığını, beyazlığını korumaktadır. Düzenli bakım ve diş fırçalamaya dikkat edilmesi bu sürenin uzamasına yardım edecektir. Aynı zamanda düzensiz bakım sonucu kalıcılık süresi azalmaktadır.

Diş beyazlatma işlemi dişlere herhangi bir zarar vermez. Diş etleriniz işlem başlamadan önce diş eti koruyucuları kullanarak zarar görmeleri engellenir.

Çalışma Saatlerimiz
  • Pzt-Cum 09:00 – 19:00
    Cumartesi 09:00 – 19:00
İletişim Bilgilerimiz
Uzman Hekimlerimize Sorun