Site Kullanım Şartları

Bu belgede ‘biz’, Venedik Diş Kliniği, Goldsand Estetik Oraln ve Diş Sağlığı Polikliniği Özel Sağlık Hizmetleri ve Ticaret Limited Şirketi’ne atıfta bulunacaktır, Türkiye yasalarına göre tescilli adresimiz Uncalı Mahallesi, Vizyon Sitesi, Çamlık Cd No: 114 D: C, Konyaaltı / Antalya, Ticaret Sicil No 0094145. +90 5457933303 / +902429993303 (yerel telefon numarası); e-posta: [email protected]

Aynı şekilde “siz”, hastayı veya hastanın velisini ifade eder.

Bu belgeyi imzalayarak veya Venedik Diş Kliniği’ni ziyaret ederek, aşağıdaki tüm hüküm ve koşullara uymayı kabul etmiş olursunuz.

DİŞ TEDAVİ PLANINIZ

Aşağıdaki öğeler Diş Tedavinize dahildir:

– Kliniğimizdeki Diş Hekimi/Diş Cerrahı ile Görüşmeniz;
– Diş Röntgeni;
– Tedavi Planı ve tedavi sonrasında gerekli bakım ve tavsiyeler.

TEDAVİ İÇİN RANDEVU OLUŞTURMAK

-Aramızdaki sözleşme, bu şartları kabul ettiğinizi belirttiğinizde ve randevunuzu telefon hattı/e-posta ile onayladığımızda yürürlüğe girer.
-Lütfen rezervasyon onayınızın ve bu koşulların sözleşmeyi oluşturduğunu unutmayınız.
-Randevu onayınız, önerilen tedavi planınızın ayrıntılarını içerecektir.

Konsültasyonunuzu takip eden prosedür. Bize şunları sağlamanız gerekmektedir:
-Sizin kişisel detaylarınız;
-Acil durum iletişim bilgileriniz ve en yakın akrabalarınızın bilgileri;
-Herhangi bir özel istek (yerine getirmeye çalışacağımız);
-Önceden var olan tıbbi durumların ve aldığınız mevcut ilaçların ayrıntıları; ve
-Kimlik bilgileriniz (T.C. Kimlik Numarası ve Doğum Tarihi)
-Konsültasyonunuz sırasında Tıbbi Değerlendirme Formlarını doldurduğunuzda bunların hepsinin dahil edilmesi gerekecektir.

ÖNEMLİ – Bize bu bilgileri vermediğiniz veya eksik ya da yanlış bilgi verdiğiniz taktirde, sonuç olarak meydana gelen zararlardan sorumlu tutulacaksınız. Sözleşmeyi sona erdirme veya sonuç olarak gerekli olan herhangi bir ekstra işi bize tazmin etmek için makul bir meblağ tutarında ek bir ücret alma hakkını saklı tutarız. Eğer ki herhangi bir sorun, istediğimiz makul bir süre içinde bize ihtiyacımız olan bilgileri vermemenizden kaynaklanıyorsa, diş tedavinizin gecikmesinden veya diş tedavinizin herhangi bir bölümünün tamamlanamamasından sorumlu olmayacağız.

-Diş Hekimi / Diş Cerrahı, Türk Diş hekimleri Birliği’ne kayıtlı kalifiye bir diş hekimi olmalıdır.
-Bu Şartları kabul ederek, diş tedavinizin tüm ameliyatlarda olduğu gibi sağlık ve yaşam için bir risk teşkil ettiğini kabul etmiş olursunuz. Diş tedavinizin ilişkili risklerin tam listesi, rezervasyon onayınızı aldıktan sonra Diş Hekimi / Diş Cerrahı tarafından verilecektir.
-Bu Koşullar, rezervasyon belgeleri ve Tıbbi Değerlendirme Formları arasında herhangi bir çelişki olması durumunda geçerli olacaktır.

ÖDEME
Diş tedavininiz toplam maliyeti, muayene sonrası diş hekimlerimiz tarafından belirtilen ücretler olacaktır.

Size tavsiye edilen tedavi planının ve ücretlendirilmesinin doğru olmasını sağlamak için tüm makul özeni gösteriyoruz.
Ödeme işlemi tedaviden sonra banka havalesi, nakit veya banka / kredi kartı ile ödenebilir. Ücretlerin ve Yardımcı Masrafların tüm bakiyesini en son randevu tarihine kadar ödemelisiniz.

Bir faturanın yanlış olduğunu düşünüyorsanız, lütfen bize bildirmek için en kısa sürede bizimle iletişime geçin.

SÖZLEŞMEYİ SONLANDIRMA HAKLARIMIZ

Aşağıdaki durumlarda size ulaşarak sözleşmeyi herhangi bir zamanda sona erdirebiliriz:
-Vadesi geldiğinde bize herhangi bir ödeme yapmazsanız ve yine de ödemenin son tarih olduğunu hatırlatmamızı izleyen 14 (on dört) gün içinde ödeme yapmazsanız;
-Bizden talep ettiğimiz makul bir süre içinde, bize diş tedavinizi bitirmemiz için gerekli olan doğru bilgileri, örneğin belirli tıbbi bilgileri sağlamazsınız;
-Meslektaşlarımıza veya diğer hastalarımıza saygısız davranmanız durumunda. Tüm müşterilerimizden, bizimle olan tüm ilişkilerimizde yüksek bir davranış standardına uymalarını istiyoruz ve kabul edilemez davranışlar; herhangi bir cinsel taciz türü dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere; başkalarını tehdit etme; (aşırı içki içme ve/veya uyuşturucu kullanımı tolere edilebilir.)
-Sözleşmeyi yukarıda belirtilen durumlarda sona erdirirsek, sağlamadığımız herhangi bir diş tedaviniz için önceden ödediğiniz ücretleri iade edeceğiz, ancak maruz kalacağımız net maliyetler için sizden tazminat alma hakkını saklı tutuyoruz. (Sözleşmeyi ihlal etmenizin bir sonucu olarak.)
Talep ettiğiniz diş tedavisini sonlandırmayı size bildirmek için sizinle irtibata geçilir. Bu diş tedavinizi sonlandırdığımız günden itibaren en az 7 (yedi) gün içinde sizi bilgilendireceğiz ve önceden ödediğiniz tüm ücretleri iade edeceğiz.
Kontrolümüz dışındaki koşullar ortaya çıktığında, sizin tarafınızdan meydana gelen kayıp veya hasardan size veya herhangi bir üçüncü şahsa karşı sorumlu olmadığımızı kabul etmektesiniz.

SİZİN TARAFINIZDAN OLUŞAN KAYIP VEYA ZARARLAR DURUMUNDA SORUMLULUKLARIMIZ

-Tarafımızdan kaynaklanan öngörülebilir kayıp ve hasarlardan sizlere karşı sorumluyuz. Bu koşullara uymazsak, bu sözleşmeyi ihlal etmemizin veya makul özeni ve beceriyi kullanmamamızın öngörülebilir bir sonucu olan zarar veya ziyandan sorumluyuz ancak öngörülemeyen herhangi bir kayıp veya hasardan sorumlu değiliz.
-Yasalara aykırı olduğu durumlarda size karşı sorumluluğumuzu hiçbir şekilde hariç tutmuyoruz veya sınırlamıyoruz. Bu, bizim ihmalimizden veya çalışanlarımızın veya temsilcilerimizin ihmalinden kaynaklanan ölüm veya kişisel yaralanma sorumluluğunu içerir; dolandırıcılık veya hileli yanlış beyan için.
-İş kayıplarından sorumlu değiliz. Diş tedavinizin herhangi bir unsurunu herhangi bir ticari, iş veya pazarlama amacı için kullanırsanız, herhangi bir kar kaybı, iş kaybı, iş kesintisi veya iş fırsatı kaybından dolayı size karşı hiçbir yükümlülüğümüz olmayacaktır.

İletişim Formu