Gizlilik ve Kişisel Verilerin Korunması Politikası

GENEL:

GİZLİLİK POLİTİKASI
Ziyaretçilerimizin https://klinikvenedik.com adresindeki gizliliği bizim için önemlidir.

Kişisel bilgilerinizin gizliliğinin önemli olduğunun farkındayız ve web sitemizi kullandığınızda ne tür kişisel bilgileri aldığımıza koruduğumuza ilişkin bilgiler burada yer almaktadır. Kişisel bilgilerinizi asla üçüncü şahıslarla asla paylaşılmayacaktır.

Hangi bilgileri topluyoruz?

İletişim formlarını doldurduğunuzda sizden bazı bilgileriniz talep ediyoruz. Bizimle çevrimiçi formlar veya e-posta yoluyla iletişim kurarken, uygun şekilde, adınızı, e-posta adresinizi veya telefon numaranızı girmeniz istenebilir.

Bilgilerinizi ne için kullanıyoruz?

Sizden talep ettiğimiz bilgilerden herhangi biri aşağıdaki yollardan biriyle kullanılabilir:

Deneyiminizi kişiselleştirmek için. Sizden aldığımız bilgileriniz, bireysel ihtiyaçlarınıza daha iyi yanıt vermemize yardımcı olur.

Web sitemizi geliştirmek için. Sizden aldığımız bilgilere ve geri dönüşlere dayanarak web sitelerimizi sürekli olarak iyileştirmeye çalışıyoruz.

Müşteri hizmetlerini geliştirmek için. Bilgileriniz, müşteri hizmetleri taleplerinize ve destek ihtiyaçlarınıza daha etkin bir şekilde yanıt vermemize yardımcı olur.

Verdiğiniz e-posta adresi size bilgi göndermek, sorulara yanıt vermek ve/veya diğer istek veya sorular için kullanılabilir.

Bilgilerinizi nasıl koruyoruz?

Kişisel bilgilerinizi verdiğinizde veya bunlara eriştiğinizde kişisel bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için çeşitli güvenlik önlemleri uyguluyoruz.

Çerez kullanıyor muyuz?

Tarayıcınızı yeniledikten sonra bir forma girdiğiniz/yazdığınız bilgileri saklamak için çerezleri kullanmaktayız.

Herhangi bir bilgiyi dış kaynaklara ifşa ediyor muyuz?

Kişisel olarak tanımlanabilir bilgilerinizi dış taraflara satmayız, ticaretini yapmayız veya başka bir şekilde aktarmayız.

Bu, taraflar bu bilgileri gizli tutmayı kabul ettikleri sürece web sitemizi işletmemize, işimizi yürütmemize veya size hizmet vermemize yardımcı olan güvenilir üçüncü şahısları içermez.

Ayrıca, site politikalarımızı uygulamak, kendimizin veya başkalarının haklarını, mülklerini ve güvenliğini korumak için yayınlamaya uygun olduğuna inandığımızda yasalara uyarak bilgilerinizi yayınlayabiliriz.

Bununla birlikte, kişisel olarak tanımlanamayan ziyaretçi bilgileri pazarlama, reklam veya diğer kullanımlar için diğer taraflara sağlanabilir.

Üçüncü taraf bağlantıları

Zaman zaman, kendi takdirimize bağlı olarak, web sitemize üçüncü taraf ürünleri veya hizmetleri ekleyebilir veya sunabiliriz.

Bu üçüncü taraf sitelerinin ayrı ve bağımsız gizlilik politikaları vardır. Bu nedenle, bu bağlantılı sitelerin içeriği ve faaliyetleri için hiçbir sorumluluğumuz veya yükümlülüğümüz yoktur.

Yine de, sitemizin bütünlüğünü korumaya çalışıyoruz ve bu siteler hakkındaki geri bildirimleri memnuniyetle karşılıyoruz.

Sizin İzniniz

Sitemizi kullanarak, web sitesi gizlilik politikamıza izin vermiş olursunuz.

Gizlilik Politikamızdaki Değişiklikler

Gizlilik politikamızı değiştirmeye karar verirsek, bu değişiklikleri bu sayfada yayınlayacağız veya aşağıdaki Gizlilik Politikası değişiklik tarihini güncelleyeceğiz.

Bize Ulaşın

Bu gizlilik politikası ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa aşağıdaki bilgileri kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Telefon: +90 (545) 793 33 03

İletişim Formu